Pořídili jste si na zahradu k rodinnému domku nádherný bazén. Samozřejmě jste si jej rychle oblíbili nejen vy, ale i vaše děti a jejich kamarádi. Dokonce už se s přáteli nescházíte při večerním grilování s lahví vína, ale s plavkami a opalovacím krémem u vašeho bazénu. Těší vás, že máte s přáteli a s rodinami ze sousedství tolik příležitostí k návštěvě, zejména v horkých letních dnech. A protože je váš bazén velmi vytížený, je třeba mu věnovat náležitou péči, aby vám stále poskytoval výborné služby. Prvním pomocníkem v boji za průzračnou hladinu je tester bazénové vody. Ten vám pomůže odhalit hodnoty hlavních ukazatelů, jako například pH a aktivního chloru, nebo jiného oxidačního činidla, které používáte pro udržení vysoké kvality vody. Testování kvality vody se věnujte velmi často, v koupací sezónně, a především v horkých dnech minimálně jednou za týden. Podle zjištěných výsledků se poté postarejte o nápravu.

kapalina
 
Bylo by velmi mrzuté, kdyby se děti nemohly koupat, protože je trápí podráždění a zarudnutí kůže. Vodní řasy opravdu mohou takový kožní problém způsobit, zejména na citlivé dětské pokožce. Pro děti by to pak znamenalo nejen hojivou mast, ale zákaz koupání na několik dlouhých dní a možná i týdnů. Vodním řasám nejvíce svědčí tropické teploty a sluneční paprsky, které dopadají přímo na hladinu. Aktivní chlor je velmi účinnou obranou a spolu s pravidelným testováním kvality vody se postará o bezproblémovou koupací sezónu pro vás, vaše děti i vaše přátele a jejich rodiny.

bazény
 
Sady na testování bazénové vody se používají velmi snadno, a dokonce jsou k dostání i ve zvýhodněném balení. Celou sadu je nutné zakoupit jen jednou a nadále můžete dokupovat jen náhradní náplně, které jsou nabízeny za velmi příznivou cenu. Prohlédněte si široký sortiment http://www.ssgos.cz/hlavni-menu/o-skole/virtualni-prohlidka-skoly/ bazénových testerů a objednejte ještě dnes!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup