Během léta se teplota může vyšplhat pěkně vysoko. Velká horka a dotěrné sluneční paprsky mohou způsobovat mnoha lidem zdravotní potíže. Nejvíc jimi trpí malé děti a starší lidé, a tak kdo může, vypraví se na koupaliště. Právě ve studené vidět je člověk během takových veder nejlépe. Jestli chodíte do veřejných bazénů, můžete se setkat i s problémy, které tato aktivita přináší. Mezi ty nejzávažnější patří nedostatečná hygiena jak ze strany provozovatele koupaliště, tak ze strany ostatních návštěvníků.

bazén a schody

Navštívit veřejné koupaliště můžete jen během otevírací doby, což je zejména pro pracující lidi občas velký problém. Jestli si chcete užívat studenou vodu po celý rok, je nejlepší pořídit si vlastní bazén. Možná bydlíte v rodinném domě se zahradou, kam by se vám bazén vešel. Jestli se rozhodnete pořídit si bazén, určitě budete řešit kde ho vybrat, a hlavně jaký bazén koupit. Nejlepší je obrátit se přímo na výrobce bazénů, který vám pomůže vybrat typ a velikost přesně pro vaše potřeby.

Vyrábíme kvalitní plastové bazény na povrch pozemku i do země. Velmi oblíbený bazén je Dory 7 x 3 x 1.5m, který patří mezi naše největší bazény. V ceně je bazénová vana i všechno příslušenství k tomu, aby mohl být bazén ihned uvedený do provozu. Nabízíme i možnost realizace na klíč, takže si jen vyberete bazén a my vám ho nainstalujeme.

žena v bazénu

Co je potřeba?
Pokud si vyberete zapuštěný bazén, je potřeba předem připravit otvor, kam se bazénová vana vloží. Při výběru bazénu je proto potřeba počítat i s touto variantou. Je potřeba koupit všechny komponenty, aby mohl bazén správně fungovat. Kromě samotných bazénů u nás najdete i spoustu doplňkového sortimentu, který zvýší komfort i design vašeho bazénu.

Pokud si pořídíte svůj vlastní bazén, nebudete už muset chodit na koupaliště. Budete jej mít k dispozici kdykoliv, a o to jde.