Říká te si co všichni na tom divadlu mají a co je na tom tak zvláštního a okouzlujícího. Zajděte si na představení a hned to pochopíte. Vyrazit si ven do společnosti by měl občas každý z nás a divadlo je skvělý způsob jak si vyrazit a užít si skutečnou událost. Divadlo si vás získá a od začátku do konce budete sledovat představení s nadšením – uvidíte. Pokud stále nejste přesvědčeni, možná vás definitivně přesvědčíme, že stojí za to – to zkusit.

balet don quijote

·         Každé představení je jiné, pokaždé tak uvidíte skutečný originál.

·         Můžete se krásně obléknout a dokonce donutit svého partnera obléci si sako.

·         Zblízka si prohlédnete herce. Třeba své oblíbené hrdiny z filmů nebo seriálů, detailně můžete vidět, jak skutečně na živo vypadají a také zhodnotit jejich talent a výkony. Už jen kvůli hercům stojí za to do divadla jít, je to opravdu zážitek.

·         Získáte nové téma ke společenským konverzacím. Třeba se můžete pochlubit kolegům v práci nebo svým přátelům. S někým cizím také můžete takhle snadno navázat velmi zajímavou konverzaci.

·         Divadlo voní – skutečně je to tak. Když vstoupíte do divadla, ihned na vás dýchne úžasná atmosféra.

·         Zavalí vás emoce a zážitky, které jen tak někde nezískáte. Budete se cítit úplně jinak než normálně a podaří se vám vypnout a nechat všechny starosti venku před vstupem. Skvěle se zregenerujete a ještě budete odcházet s úžasným novým zážitkem, který se vám dostane pod kůži.

·         Budete si cítit neodolatelně, upraveně a užijete si milou společnost stejně krásně oblečených a upravených lidí.
divadlo opery

·         Každé představení je zážitek, za kterým stojí obrovské úsilí velké skupiny lidí. Za prací na divadle nestojí jen herci, ale celý kolektiv a všichni do toho opravdu dávají všechno. Tady neuvidíte nic odfláknutého a rychle odbytého. Divadlo se musí dělat jen s láskou a na všem se tady dře mnohem déle a intenzivněji než by se mohlo na první pohled zdát. Každé představení je tak odehráno a připraveno s láskou a obrovskou pílí – a to musíte ocenit.

Zkuste zajít na své první představení – uvidíte, že u jednoho nezůstanete.