Nezáleží na tom, zda máte klimatizaci jen v autě nebo i doma. Na obou místech potřebuje údržbu a čištění, jinak si jejích výhod nebudete moci dost užívat. Možná se vám to již někde na dovolené přihodilo. Ubytovali jste se v letních měsících v hotelu, vše na první pohled v pořádku, ale ve vzduchu byl cítit jakýsi těžce identifikovatelný pach. Vyvětrali jste a za chvíli tam byl zase. Většinou se jedná o zápach z klimatizace, kterou některé hotely zapomínají pravidelně nechávat čistit. Nebo to schválně nedělají, protože jim je líto peněz. Kdo ale touží po zápachu v pokoji nebo v autě.
interiér Mercedesu

Klimatizace bývají různě namáhané a podle toho je třeba jim věnovat péči. V prostorech jako jsou restaurace, herny, bary a hotely se musí čistit často, protože jimi prochází velké množství různých pachů. Ty domácí tak častou údržbu nepotřebují.

Jak poznám, že je čas na vyčištění?

Do údržby se sami nepouštějte. Jak u auta, tak u domácí klimatizace se spolehněte na odborníky. Odborný servis nevyjde zas na tolik peněz a Vy budete mít záruku, že je vše v pořádku a bude dál fungovat. Servis si můžete nechat provádět buď v pravidelných intervalech, nebo ve chvíli, kdy „ucítíte“ nějaký problém.
klimatizace u domu

Auto odvezete do servisu, zajdete si na kafe a za chvíli bude hotovo. Domů za Vámi přijde firma, která se Vám během krátké doby o vše postará. Nemusí jít jenom o vyčištění, ale i o další údržbu nebo opravy, kdy klimatizace nefunguje správně tak, jak má. Budete pak určitě spokojeni a Vaši peněženku to také tolik nezatíží.

Jedna rada na závěr. S klimatizací to nikdy nepřehánějte! Naučte se správně nastavovat teplotu chlazení, abyste Vy a Vaši blízcí nebyli nakonec nemocní a místo užívání si léta a sluníčka, neleželi v posteli. I když v klimatizované místnosti. Léto a teplo jsou tu od toho, abychom si trochu prohřáli kosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup