Znáte ty typické řeči o ideálech krásy. Říká se, že mužům se líbí štíhlé dlouhonohé blondýny s velkým poprsím a ideálně modrýma očima. Ženy se snaží se tomuto ideálu co nejvíce přiblížit a být co nejdokonalejšími. Proto se líčí, barví, drží různé diety a podobně. Co se ale mužů opravdu líbí?

Vlasy

Většina mužů má ráda dlouhé, zdravé vlasy. Je přirozené, z kvality vlasů se pozná zdravotní stav ženy, ale i věk. A muži si podvědomě vybírají právě zdravé ženy, se kterými budou moci zplodit zdravé potomky.
přirozené nehty

Líčení

Téměř každá žena stráví nějaký čas před zrcadlem s kupou líčidel, než vyjdou z domu ven. Muži však tomuto zvyku moc neholdují. Preferují spíše přirozenou krásu, maximálně jemný make-up a trochu řasenky, která zvýrazní oči.

Nehty

Už víme, že nehty jsou také velice důležité. Muži milují krásné, upravené nehty. Neznamená to dlouhatánské barevné gelové nehty, ale přirozené a jemně zastřižené. Pokud si je i přesto potřebujete lakovat, zvolte průhledný lak, maximálně s jemným růžovým nádechem.
usměvavá žena

Oblečení

I když ženy na lovu nosí vyzývavé oblečení, působí to maximálně na muže na jednu noc. Pokud hledáte opravdový vztah, noste takové, ve kterém se cítíte pohodlně. Díky tomu z vás pohoda bude také vyzařovat a to mají muži rádi. Pokud chcete v muži vzbudit zájem, můžete zvolit malinko rafinovanosti a nechat si rozepnutý knoflíček na košili, nebo si obléci tričko s výstřihem na zádech.

Postava

Ženská postava je stále omílaným problémem. Pravdou je, že každému muži se líbí něco jiného. Většině z nich ale nevadí nějaké to kilo navíc, kdy je „za co chytit“.

Přirozenost

Již z předchozích odstavců je jasné, co muži milují opravdu nejvíce – je to přirozenost. Nehledají žádnou barbínu s dokonalou postavou a přehnaným líčením. Mnohem důležitější je pro ně příjemná slečna, se kterou si mohou popovídat bez jakékoliv přetvářky. Rádi se s ní zasmějí a uvolní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup