Systém Unica je na trhu velmi žádaný. Má totiž na výběr několik řad. Právě řada Unica Colors se v poslední době stala velmi oblíbenou, ta totiž nabízí až dvacet barev vyměnitelných dekorativních rámečků. Jak už je psáno, celkově systém Unica je u lidí velmi oblíbený, nejen kvůli velkému výběru barev, materiálů a designu, ale také kvůli jednoduchosti a snadné montáži, kterou můžete, zvládnou i vy sami.

bílý obývací poko

Máte v plánu si postavit dům či rekonstruovat?

Úplně stejně, jak si vybíráte nábytek, podlahy či obklady, měli byste se zaměřit na vypínače a zásuvky, jelikož ty vám můžou svým vzhledem krásně doplnit interiér. Největší výběr barev a designů v České republice, přináší domovní přístroje Unica od společnosti Schnieder. V posledních letech se stala velmi oblíbená řada Unica Colors. Ta nabízí dvacet dekorativních rámečků a to až v pětinásobné variantě. Jednu z největších nabídek této řady, nabízí Schneider Unica Colors lightpark.V systému Unica najdete i jiné řady, jako jsou například Basic, Top, Class, Plus a Quadro. Jelikož Unica má modulární řešení systému, můžete je jakkoliv kombinovat.

kuchyňský kout

Použijete například vypínač a k němu můžete si vybrat jakýkoliv krycí rámeček z celkové nabídky sortimentu. Výhodou je, že si krycí rámečky můžete vyměnit i vy sami a není k tomu potřeba jakékoliv nářadí. Montáž totiž zabere jen 15 sekund. Při návrhu systému Unica, se především myslelo na pohodlí zákazníků. Tudíž třebas při malování nemusíte pracně olepovat vypínače a poté je pracně čistit, stačí jen z vypínačů sundat krycí rámečky. Když budete mít vymalováno, tak stačí jen krycí rámečky vrátit zpět. Přistroj, bude i nadále fungovat a vy nemusíte vypínače pracně čistit. Také zároveň barva bude až pod kryt vypínače. Tudíž na konci bude dokonalý a čistý výsledek. Co se týče všech řad Unica ty nabízejí až 60 různých typů barev, materiálů a designu a také se můžou různě kombinovat. Takže s této nabídky si opravdu vybere každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup