Víte, že velice důležité místo v našem zdravém těle má míra kolagenu, který je obsažen ve všech tkáních těla? Je to opravdu tak. Kolagen je bílkovina, jakési pojivo, které je ve velké míře zastoupeno v celém našem těle. Veliké množství kolagenu obsahuje naše pokožka, ale kolagen je i v kostech, kloubech, tkáních, prostě všude, kolagen je potřebný, dodává našemu tělu jakousi pružnost, pohyblivost a jeho míra také souvisí s pohodlným životem bez bolestí, které se mohou objevovat při jeho nedostatku.

kolagen

Zatímco jsme nedosáhli ještě ani třicítky, cítíme se velmi mladí, kolagen nám z těla už nějaký ten rok odchází a pokud se nechceme potýkat s problémy, které jsou způsobené jeho nedostatkem, musíme ho organismu prostě doplnit nějakým prostředkem. Takovým viditelným důkazem úbytku kolagenu v organismu mohou být známky povadlé pleti, vznik vrásek, protože naše pokožka je zcela závislá na míře obsaženého kolagenu. Ale jak jsme říkali, kolagen je obsažen i v kostech, šlachách, kloubech i hladkém svalstvu.

kolagen

Kolagen se řadí do různých typů pro naše tělo má nějaký význam prvních pět typů kolagenu, ostatní jsou v pro naše tělo podružné. Kolagen I. typu je obsažen v pokožce a kostech a šlachách, jeho zastoupení je v našem těle největší a tvoří až 90% celkového kolagenu, typ II. je v kloubech. Kolagen také můžeme rozdělit podle toho, odkud je získán. Což může být kolagen vepřový, hovězí, nebo rybí. Pro obnovu dobrých funkcí našeho organismu, pro ideální doplnění kolagenu všem potřebným orgánům, je ideální hydrolyzovaný rybí kolagen. Přesně na tento rybí kolagen je třeba vsadit a dodávat ho našemu tělu. Časem se budeme radovat z postupného úbytku obtíží s bolavými klouby. Stačí navštívit ty správné internetové stránky, kde prostě nabízejí ten nejlepší kolagen na klouby, vytvořit objednávku a čekat na dodávku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup