Automobil je nedílnou součástí každého z nás a denně ho využíváme na přejezd do práce, na nákupy a další věci. Pokud však potřebujeme převést větší nábytek, či věci, které se nám do osobního automobilu nevlezou, tak nastává problém. V tomto okamžiku nezbývá, než požádat přátelé, nebo se obrátit na osvědčenou firmu a vypůjčit si dodávku a převést si všechno sám. Půjčovna dodávky Brno Maxidodavky, Vám nabídne hned několik různých dodávek a větších vozů, které byste mohli potřebovat.

dodávky

Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy potřebuje převést velké věci, které se mu do osobáku nevlezou. V takovém případě není lepší volba, než se obrátit na firmu, která zařizuje krátkodobí i dlouhodobí pronájem dodávek a větších vozů. Na výběr budete mít vozy na dvě palety, ale také dodávky na 5 – 6 palet, do kterých se vleze snad všechno.

U každého vozu jsou rozepsány parametry automobilu a to včetně pronájmu. Dále je zde uvedeno, kolik míst k sezení v automobilu je, jaké maximální zatížení je u auta možné a jakým motorem je automobil vybavený. Mimo to je vždy u auta napsáno, jakou má výbavu a zda disponuje klimatizací, tempomatem, či nezávislým topením. Samozřejmostí je u mrazáku také záznam o teplotě a to včetně tisku. Lze zapůjčit také osobní automobil Fabia, ale také pracovní valník, se kterým nebudete mít problém převést materiál na jakoukoliv stavbu.

dodávky

Samozřejmostí je naprostá čistota aut a také havarijní a zákonné pojištění. S pronajatými vozy můžete najet neomezeně kilometrů a každý vůz je chráněn GPS zabezpečením. V případě odcizení se tak ihned přijde na to, kde daný automobil je. Dále je součástí každého vozu dálniční známka pro Českou republiku zdarma a případě zájmů si můžete také propůjčit stěhovací techniku.

Pokud tedy chcete svůj materiál dopravit na stavbu v bezpečí, zvolte pronájem dodávky, které zaručeně nebudete litovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup