Žen je na světě mnoho, ale snad každý zatouží po jedné, perfektní ženě, která s vámi bude soucítit, podpoří vás a doplní vaše nedostatky za své přednosti. Hledáte ženu, která vám promine vaše nedokonalosti a dokáže vás respektovat. Jak poznat, že je to ta pravá?

 výhled z vrcholu hory

Chápe vaše vtipy.

A přijdou jí i vtipné. Občas se dokáže zasmát i těm, které jsou vůči ní. Ovšem všeho s mírou a stejně tak je třeba, abyste ty její vtipy brali s nadsázkou a zasmáli se. Pokud si myslí, že je s vámi sranda, bavíte jí, věřte, že jí to jen tak neomrzí.

 

Respektuje vás jako muže.

A neshazuje, nesnaží se za každou cenu prosadit dominanci. Jednoduše je s vámi a je to vaše drahá polovička. A nechá vás ukázat, že jste muž. Ale že jste elegantní muž a gentleman. Že jste pro ni ochráncem a ona vaše zranitelná dívka. Dodává vám odvahu a nenechá vás srážet sebe samotného.

 

Smíří se s vašimi nedostatky.

I s těmi, které se projevují později. Například, že máte všude nepořádek. Avšak každá žena potřebuje chvíli na vzpamatování, stejně jako vy se musíte naučit tolerovat ty její chyby. A pokud vám budou připadat roztomilé, jste na správné cestě. Když vaše dáma toleruje, že nejste perfektní, a přesto vás podpoří a miluje, je to zajisté ta jediná.

 

Ví, kdy vás pochválit.

Třeba když se snažíte napravit něco, co jí vadí. A ona si vašeho snažení všimne a ocení jej. Nejen, že vám dodá motivaci se snažit i příště, ale dá vám najevo, že pro ni nejste samozřejmost. Stejně tak vás zvládne pochválit po nějaké činnosti, která by všem ostatním přišla banální. Ale ona pozná, že vám na tom záleží a potřebujete podporu. Tak takovou ženu si rovnou vezměte.

 romantika u kávy

Přestože se musíte smířit, že každý člověk, a tedy i vaše perfektní dáma má nedokonalosti, je třeba je respektovat a podívat se zprvu na sebe. Pokud vás však stále miluje a vy ji, dokážete se podporovat a nic pro vás není samozřejmé, budete spolu šťastní celý život.