Naučené návyky

Je běžné, že nějakou věc bohužel ztratíme a pak se trápíme jejím hledáním, protože je pro nás důležitá a mnohdy ji zrovna potřebujeme. Bohužel mnohdy se nám to zrovna nedaří a jakmile už ji nehledáme, tak na ni někde narazíme. Horší je, když něco zapomeneme třeba v autobusu, protože tyto věci už se mnohdy nenalezneme. Osudová je ztráta třeba peněženky, protože kromě toho, že přijdeme o finance musíme řešit výměnu dokladů.

peněženka v kapse

Abychom zbytečně nemuseli hledat věci doma či v zaměstnání, tak je dávejte na stejná místa, protože ty si snadno zapamatujete. Samozřejmě vždy to nejde, takže se na dané místo, než odejdete ještě se ohlédněte, abyste bezmyšlenkovitě neodešli pryč a nezapomněli, kde daná věc vlastně je. Třeba při cestě do práce je vhodné mít vše v brašně či kabelce, ze které nic nemůže vypadnout a dát ji na klín, abychom ji nemohli zapomenout. Samozřejmě někde je potřeba dávat pozor i na kapsáře.

Klíčenka

K tomu, abychom v ukládání věcí měli nějaký systém můžou významně pomoci různé věci. Třeba do dílny se hodí skříňka se šuplíky, kam si podle velikosti seřadit šrouby, matice a tak dále. Mít seřazené je výhodné i nářadí, protože když budeme pořádek dodržovat, tak přesně víme, kam sáhnout, abychom našli věc, kterou přesně potřebujeme. Takové klíče s sebou nosíme velmi často, protože se bez nich nedostaneme třeba zpátky domů.

svazek klíčů

Abychom je měli stále při ruce a záruku, že je nikde nezapomeneme, tak si můžeme pořídit klíčenku. Na ni pohodlně připneme celý svazek a klíčenku umístíme na krk. Klíčenky na krk také pořizují firmy jako reklamní předmět, protože sem můžou umístit logo své firmy a při nějakých akcích ji dát lidem. Když ji budou nosit, tak bude vidět logo firmy a tento předmět nám rázem dělá reklamu, a to už za ni nic neplatíme. Takže reklamní předměty v podobě praktických věcech dávají smysl.