Chtěli byste i vy zapomenout na dosavadní starosti, problémy nebo kolotoč v práci, kdy máte povinností nad hlavu? Správným řešením je na chvíli „vypnout“ a dopřát si odreagování, které vás rozptýlí a současně vám dobije ztracenou energii. Jestli pátráte po tom, co by vás dokázalo zaměstnat a zabavit tak, jak to už snad ani neznáte, vydejte se s vašimi přáteli do escape room Pardubice, kde slovo „nuda“ rozhodně nepoužijete.

otisky prstů

JAKÉMU DRUHU ZÁHADY DÁTE PŘEDNOST?

Ještě před samotnou rezervací byste si měli rozmyslet, jaký typ dobrodružství a hádanky upřednostníte. V naší nabídce nalezete celkem 2 typy her, ze kterých můžete vybírat. Jedna je zaměřená na záhadu týkající se hororového snímku jménem „Kruh“ a ta druhá vás vezme do detektivního prostředí, kdy budete pátrat po stopách ztraceného agenta.

Rozhodně však stojí za vyzkoušení obě, kdy si můžete pak srovnat nejen vaše schopnosti, ale i smysl pro detaily nebo pocity, které jste během nich prožívali.

A spolehněte se na to, že obě hry vám přinesou mnoho zážitků.

únikový východ

DĚSIVÁ SAMARA OPĚT V AKCI

Zajímalo vás vždy, jak by asi pokračoval příběh s tajemnou holčičkou jménem Samara, která se objevovala na kazetě ve filmu Kruh? Při hře se stejným názvem si v únikové místnosti vyzkoušíte, zda byste obstáli při vyluštění tyto hádanky.

AGENT, KTERÝ NĚCO UKRÝVÁ

Záhada, ve které hlavní roli hraje agent, který se ztratil, je více než podezřelá. Odhalte společně se schovanými kódy to, kdo za to může nebo naopak zjistěte, zda není mezi vámi.

Na obě hry máte omezený čas, a to 75 minut a zahrát si je můžete v týmu 2 – 5 hráčů, kterým bude více než 15 let. Přijďte se přesvědčit, že možností, jak si užít zábavu a zapomenout na starosti je mnoho a jednou z nich je právě místnost, ze které je nutné uniknout a vyřešit úkol ještě předtím, než vám uplyne čas, kterého není na rozdávání.