Bez některých kuchyňských spotřebičů se člověk zkrátka obejde jen těžko, jiné jsou nám však neznámé, a přitom mohou být tolik šikovné. Pokud máte tedy až moc místa, a nevíte co s penězi, tyhle šikovné pomocníky si musíte pořídit.

Hotdogovač

Většina lidí zkrátka vloží párky do vroucí vody, ohřeje je, a pak položí na talířek s chlebem, či rohlíkem. Někteří, zvláště ti, kteří mají děti, si dají tu práci, rohlík vydlabou, a párek tam zkrátka nacpou. Ti náročnější si pak mohou pořídit hotdogovač, což je přístroj, který vám nejenže ohřeje párky, ale obsahuje i speciální tyč, na niž narazíte rohlík, a nemusíte jej složitě vydlabávat, abyste do něj mohli párek nasoukat. Navíc má také nástavec pro rozpékání pečiva. Zvládne tedy to samé, co váš hrnec, ale proti gustu…

párky v rohlíku

Palačinkovač

Tuto placatou, a na přípravu nenáročnou dobrotu milují jak děti, tak i dospělí. Palačinky můžete naplnit jogurtem, marmeládou, čokoládou, či špenátem, nebo sýrovou omáčkou. Většina z nás je připravuje na jednoduché ploché pánvičce, potřené troškou másla, nebo jiného tuku. Pro fajnšmekry je zde pak palačinkovač, tedy přístroj podobný mini varné desce, který je navržený speciálně k přípravě palačinek. Výhodou je pak nepřilnavý povrch, díky kterému nespotřebujete ty tři lžičky másla. Ačkoliv neudělá o mnoho víc, než vaše pánvička, je to skvělý způsob, jak utratit zbytečných osm set korun.

pocukrované palačinky

Popkornovač

Někteří z nás se při návštěvě kina nejvíce těší na chroupání výborného popcornu. Zatímco popcorn z obchodu, ať už hotový, nebo ten do mikrovlnky, nemá vždy tu správnou chuť, v kině jej mají vždy dokonalý. K oblíbeným příchutím pak patří slanina sýr, sladký, nebo karamelový. Dali byste si takový občas i doma? Stačí si zakoupit přístroj zvaný popkornovač, který vám připraví popcorn jako v kině. Tento přístroj seženete v cenovém rozmezí od tisíce, po několik tisíc korun, a budete k němu muset dokoupit speciální ingredience, jako je kukuřice, a také příchutě. Kukuřice na popcorn vás pak vyjde asi tak 150Kč za kilogram. Příchutě seženete různé, včetně slaniny a sýru, slaného karamelu, nebo třeba Chilli a limetky. Rovněž seženete i sladké příchutě, oleje a másla speciálně pro přípravu popcornu. A v případě, že baštíte popcorn u televize každý víkendový večer, jistě se vám koupě vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup