Chtěli byste si pořídit podlahové vytápění a máte o něm pouze kusé informace? A jste navíc zruční a šikovní, takže byste pokládku zvládli svépomocí? Pak byste mohli využít kanál YouTube, kde se tomuto tématu věnují laici i profesionálové. Můžete odtud načerpat celou řadu informací a připravit se na pokládku a instalaci topného systému do nejmenších podrobností.

trubky topení

Dozvíte se například přesný postup práce , rozdíly v jednotlivých technologiích a systémech, výhody a nevýhody různých řešení, seřízení a údržbu vytápění, řešení závad atd.

Výhodou instruktážních videí na YouTube je zejména jejich vypovídající schopnost. Nežli totiž něco vysvětlit slovy ve formě psaného textu, anebo sestavit návod s fotografickou dokumentací, je mnohem snazší a výstižnější vytvořit film – přesný postup od A do Z, podle něhož můžete postupovat i vy.

Příspěvky na YouTube jsou přístupné lidem z celého světa, ovšem musíte si uvědomit, že jejich vlastník je může kdykoli odstranit, pozměnit nebo přesunout jinam, a vy se pak k původnímu zdroji již nedostanete. Proto se vyplácí videa, která považujete za zajímavá, stáhnout YouTube downloaderem MP4 Stahuj videa a uložit k sobě na počítač nebo na některé vhodné úložiště, např. na externí disk, případně na diskové pole internetových úložišť, kde máte vytvořený svůj vlastní účet.

kanál YouTube

Výhody topení v podlaze

A proč si vlastně pořizovat podlahové vytápění?

Teplo se šíří v místnosti rovnoměrněji ve srovnání s klasickými radiátory. Nestává se, že byste měli doma chladno u nohou a horko na obličej. Ušetříte za energie, protože voda v podlahovém topném systému se zahřívá na nižší teplotu, než v radiátorech. Můžete doma chodit v zimě naboso i po keramické či kamenné dlažbě a vaše citlivé receptory na chodidlech to zaznamenají jako velmi příjemné podněty. Pro bosá chodidla je to skutečný balzám. A mimo jiné si můžete na podlaze i hrát nebo si tu rozložit pracovní stůl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup