Cesta po USA je bezesporu nezapomenutelným zážitkem na celý život. Pokud si chcete výlet opravdu stoprocentně užít, je třeba jej dobře naplánovat a zorganizovat. V tomto článku se s vámi podělíme o několik tipů, kdy je nejlepší do Států vyrazit a kde se ubytovat.

ulice New Yorku

New York rozhodně nesmíte vynechat

Tato proslulá metropole láká denně milióny turistů z celého světa. Není se čemu divit, toto město má naprosto jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou opravdu stojí za to zažít. O New Yorku se říká, že je to město, které nikdy nespí a je tomu opravdu tak. Buďte tedy připraveni na velký ruch a davy lidí.

Spousta možností ubytování se nachází přímo v srdci NYC, a to na Manhattannu. Mějte však na paměti, že hotely nebo byty jsou zde opravdu velmi malé a ne příliš vzhledné. Z tohoto důvodu dává hodně turistů přednost jiným částem New Yorku jako je například Brooklyn, který je o mnoho klidnější a metrem se pohodlně dostane všude, kam budete potřebovat.

Berte v potaz to, že New York je opravdu drahé město a ceny v restauracích jsou diametrálně odlišné než v České republice. Avšak existuje zde spousta bufetů či menších obchůdků, kde lze nakoupit za přijatelnější ceny.

Kdy zde letět? New York si lze užít za každého počasí, jelikož město nabízí opravdu nepřeberné možnosti. V létě a na brzký podzim je zde velká vlhkost, což pro některé lidí může být opravdu velmi nepříjemné. Nejlepší je zde tedy vyrazit na jaře nebo před Vánoci. Dobrou zprávou je, že právě v těchto dnech lze sehnat levné letenky Levnetetenky.cz právě na tato období.

město San Francisco

Z východu na západ

Pokud se již nacházíte ve Spojených státech amerických, pak využijte této situace a přesuňte se na západní pobřeží. Na západním pobřeží se nachází spoustu míst, které byste rozhodně neměli vynechat. Je to například Hollywood a s ním již zmíněné Los Angleles nebo město San Francisco.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup