Začátek školy bude co nevidět tady. Každý správný student už začíná mít stres, ale nebojte se, konce června se taky dočkáme. Aby Vám to ve škole šlo lépe inspirujte se těmito tipy a usmívejte se (i během hodiny matematiky 🙂 ).
 literatura ke studiu

1. Urči si cíl

Na začátku školního roku si sepiš pár cílů, které chceš do konce školního roku zvládnout. Může to být třeba zlepšení se v matematice, naučit se španělsky, našetřit si peníze na letní dovolenou… Cokoliv jen chcete. Určitě Vás to motivuje. Postupem roku si cíle plňte a snažte se jich dosáhnout.
 

2. Nakup si všechny potřebné školní potřeby

Propisky, tužky, sešity, barevné fixy… Nemusíte si hned kupovat hromadu ne zrovna potřebných věcí, přehnaně ozdobené sešity. Stačí mít pár potřebných věcí, které opravdu využijete.
 

3. Nezapomeňte na sešity

Na druhý bod se váže třetí bod. Sešity jsou naprosto nezbytné pro školu. Od začátku školního roku si hezky veďte sešity. Trošku úhlednější písmo, zvýrazněné nápisy a důležité slova jsou základ. S dobře upraveným sešitem jde učení mnohem lépe.
 

4. Dobré ráno je alfou a omegou

Ráno je velmi důležité a přes školní rok by se vůbec nemělo zanedbávat. Aby Vaše ráno bylo v pohodě zkuste si ráno pouštět svou oblíbenou hudbu. Sestavte si seznam skladeb na takovou dobu, jakou Vám zabere ranní rutina. Optimistické a veselé písně úplně změní vaši náladu.
 geometrie a matematika

5. Hlavně ne chaos

Každý to zná… Přes školní rok se většinou nakupí spousta úkolů a povinností a dopadá to tak, že celý den neděláte vůbec nic. Abyste tomu předešli kupte si hezký kalendář nebo diář ale klidně si nainstalujte šikovnou aplikaci. Když uvidíte seznam věcí před sebou lépe se Vám budou úkoly plnit
 

6. Dobrá nálada!!

Naprostý základ je dobrá nálada a optimismus. Ať už dostanete pětku z matematiky nebo budete propadat z angličtiny, neztrácejte naději! Každý problém se dá řešit a nemusí se hned hroutit svět. Takže se usmívejte a uvidíte, že vše dopadne dobře.